Asukoht: Firmast

www.laiguline.ee

Sinu ostukorv on tühi.

Firmast

Prindi PDF
Firmast

OÜ MTS( Reg nr. 12043227, KM kohuslase nr EE101506720)

on asutatud 2011. aasta alguses. Firma asutamise mõte sündis soovist pakkuda ostjale parima hinna ja kvaliteedi suhtega militaartooteid. Firma idee on spetsialiseeruda militaarsele kaubavaldkonnale, pakkudes sealjuures klientidele laialdast informatsiooni, külluslikke tootevalikuid ning mõistagi maksimaalselt head ja kiiret teenindust.

Militaarkauba ostmise pealtnäha lihtne protseduur on siiani mõnelgi puhul kujunenud parajaks peavaluks – ei leia mugavat toodet, liiga vähe valikvariante või ei rahulda toote kvaliteet.  Laiguline.ee veebipoes leiad õige toote kiirelt ning lihtsalt. . See teave on nüüd hetkega kättesaadav – laiguline.ee kodulehele jõuavad uued ning kvaliteetsed tooted kiirelt ning laias valikus. Püsikliendiks registreerunutele saadame soovi korral vastavasisulisi teateid ning loomulikult sooduspakkumisi.


Laiguline.ee juhtmõte on: teha kliendi jaoks ostmine võimalikult mugavaks ja lihtsaks. Selle jaoks oleme loonud  e-poe ning erinevad ning loogilised kategooriad, mis võimaldavad teil endale sobiv toode kiirelt ning lihtsalt leida, et see siis oma varustuse hulka sobitada.

Laiguline.ee pöörab erilist tähelepanu oma poes müüdavate kaupade kvaliteedile ning seetõttu on ka tooted valitud sellised, mis rahuldavad  ka nõudlikuma tarbija. Samuti soovime oma kliendile pakkuda maksimaalset infot toote kohta, kuna katsuda ju toodet kahjuks veebipoes ei saa.

Laiguline.ee on seadnud endale ülesandeks muuta militaarkaupade ostuprotsess meeldivaks ja mugavaks, mistõttu kõikide meie klientide nõuanded ja ettepanekud on teretulnud. Selleks palume täita tagaside ankeedi või teavitada meid lihtsalt meiliaadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Laiguline.ee sooviks ja eesmärgiks on täiendada oma tootevalikut pidevalt ning käia käsikäes militaarmaailmas toimuvate uuendustega.

Meie kodulehelt leiad suure valiku erinevaid militaarkasutusse, matkamiseks, kalapüügiks mõeldud tooteid, mille hinna ja kvaliteedi suhe on parim.

Kõigega kursis olemiseks soovitame kindlasti registreeruda meie püsikliendiks, mis ei kohusta millekski, kuid teeb Sinu ostuprotsessi ütlemata mugavaks. Leiad ostukorvi täites juba eeltäidetud väljad oma andmetega ning saadame Sulle alati infot, kui meie valikud täienevad uute toodetega või saavad mõned sellised tooted endale hoopis madalamad hinnad.
Laiguline.ee on parim hinna ja kvaliteedi suhe militaarvaldkonnas.

Tellimust sooritades, sõlmib tellija(ostu eest tasuja) lepingu kaupmehega(OÜ MTS) ning nõustub kõigi kaupmehe poolt kirjutatud ettekirjutustega.